• Využívaš dary svojich emócií, si napojená na svoju intuíciu a vnímaš svoju ženskú múdrosť?
 • Vieš pracovať so svojimi emóciami, nenechávaš sa nimi ovládať, ale naopak, nechávaš sa nimi vyživovať a usmerňovať?
 • Dokážeš si vytvárať príjemné prežívanie a je pre Teba samozrejmé cítiť sa sebavedomo, hodnotne, príjemne sama so sebou, radostne?
 • Si spokojná, naplnená a plná chuti do života?

 :).

Ak si na tieto otázky odpovedala ÁNO, potom tento eBook nepotrebuješ :).

Ak však cítiš vo svojom živote:

 • únavu, nespokojnosť, nenaplnenie,
 • dusíš v sebe to, čo cítiš alebo naopak vybuchneš ako sopka a potom máš výčitky,
 • že zlyhávaš vo všetkých (alebo niektorých) oblastiach: ako mama, partnerka, žena...
 • výčitky, pocity viny, zlyhania, menejcennosti, krivdy,
 • že všetci ostatní sa majú lepšie, zvládajú to lepšie, sú šikovnejší, šťastnejší, iba Tebe to stále nejak nejde?
 • že túžiš po šťastnom, radostnom a naplnenom živote, no Tvoja realita je pravý opak a často máš pocit, že chceš ujsť zo svojho života,
 • že nezvládaš svoje deti, nerozumieš svojmu partnerovi a ani on Tebe, nedokážeš si presadiť svoje potreby alebo nájsť čas pre seba,
 • že nie si dosť dobrá, si plná hnevu, smútku, bolesti, úzkosti, cítiš hnev a závisť na celý svet,

v tom prípade zostaň a čítaj ďalej 🙂

Rozumiem Ti, mala som to podobne.

Našťastie som našla cestu ako z toho von. Naučím Ťa pracovať so svojimi citmi a emóciami tak, aby si ich silu dokázala využiť vo svoj prospech, aby Ti viac neničili život, ale práve naopak, podporovali Ťa a dávali Tvojmu životu šťavu, hĺbku, zmysel a správny smer.

Tiež som sa často cítila ako nie dosť dobrá, mala som pochybnosti o sebe, pocity menejcennosti, trápili ma výčitky a pocity viny, cítila som sa nespokojná, akási prázdna vo vnútri napriek tomu, že navonok som mala všetko...

Postupne som prišla na to, že za moje ťažké prežívanie môžu uviaznuté emócie, ktoré ,,žijú" v mojom tele. Naučila som sa ich liečiť a vytvárať si príjemné prežívanie.

Naučila som sa vnímať svoje city a spojiť sa tak so svojou intuíciou a ženskou múdrosťou.

Som magisterkou psychológie a už takmer 7 rokov sa zaoberám témou práce s citmi a emóciami. V každodennej praxi so svojimi deťmi, manželom, so sebou samou aj inými ľuďmi som prišla na to, že naše emócie určujú kvalitu nášho prežívania a tým aj kvalitu života. Ak túžime žiť spokojný a naplnený život, potom je nevyhnutným predpokladom sa s nimi naučiť pracovať.

Kedysi sa moje ťažké emočné prežívanie odzrkadľovalo v tom, že som si nedokázala užívať život, cítila som sa nanič, trápila som sa a mávala som časté bolesti.

To všetko bolo veľmi silnou motiváciou k tomu, že som začala študovať, hľadať, skúšať, v praxi overovať a nakoniec som našla svoj vlastný spôsob práce s emóciami. Mňa to stálo veľa úsilia, štúdia, času, energie. Všetko, čo som sa naučila a čo mi funguje som spísala do tohto eBooku, ktorý je pripravený pre Teba. Ušetríš svoj čas, energiu, svoje peniaze. Nájdeš to tu všetko na jednom mieste.

 

Vďaka eBooku Rozkvitni:

 • Porozumieš tomu, že príčinou Tvojej nespokojnosti sú ťažké emócie, ktoré sú uviaznuté v Tvojom tele, vďaka čomu zistíš, že si úplne v poriadku taká aká si, len je potrebné tieto emócie odstrániť, aby si sa mohla začať cítiť šťastne a spokojne.
 • Naučíš sa liečiť tieto svoje ťažké uviaznuté emócie, vďaka čomu sa prestaneš neustále cítiť menejcenne, zlyhávajúco, vinne, podráždene, ukrivdene, nešťastne.
 • Naučíš sa vytvárať si v tele príjemné city, také, ktoré ťa podporia a ktoré túžiš cítiť- vďaka čomu zrazu začneš cítiť vo svojom živote radosť, lásku, vďačnosť, vlastnú hodnotu, spokojnosť, láskavosť a súcit k sebe, pocit, že si dosť dobrá...
 • Tvoje city sa pre teba stanú kompasom a budú napĺňať Tvoj život farbami, vďaka čomu opäť objavíš svoju ženskú intuíciu a múdrosť a budeš cítiť vnútorné naplnenie a pocit tichého vnútorného šťastia.
 • Emócie viny zlyhania, menejcennosti, úzkosti, smútku, hnevu vymeníš za spokojnosť, radosť, naplnenie, pocit, že Tvoj život ide tým správnym smerom a že si ho vytváraš podľa svojich predstáv.

Žena je stvorená preto, aby cítila.

City sú jej pokladom, sú jej životným kompasom a šťavou jej života. Spoločne vyliečime tie, ktoré nám ubližujú a napojíme sa na tie, ktoré nás navigujú, vďaka čomu sa opäť spojíme so svojou intuíciou a ženskou múdrosťou v nás.

PREDSTAV SI, ŽE:

 • Sa každý deň budeš cítiť sebaistá, hodnotná, budeš cítiť, že Tvoj život má zmysel, plynie podľa Tvojich predstáv a Ty si spokojná, šťastná a naplnená.
 • Dokážeš vytvárať harmonické vzťahy a s nadhľadom a múdrosťou riešiť konflikty.
 • Rozumieš svojim citom a využívaš ich vo svoj prospech, nenechávaš sa nimi strhnúť a ovládať, ale čerpáš z ich múdrosti a sily.
 • Vďaka vedomej práci s vlastnými emóciami sa stávaš charizmatickou, naplnenou, intuitívnou a múdrou ženou.

 Cena tohto eBooku je 79 eur.

Svoje skúsenosti Ti sprostredkujem veľmi detailne na vyše 90tich stranách. Informácie a praktické cvičenia v tomto eBooku majú potenciál zmeniť kvalitu Tvojho prežívania a tým aj kvalitu Tvojho života.

Ja sama som prešla kus cesty kým som sa naučila nenechať sa zomlieť vlastným ťažkým prežívaním, ale naopak, využívať emócie vo svoj prospech, čerpať z ich múdrosti a sily, liečiť emočné zranenia a vytvárať si príjemné prežívanie.

 

Stálo ma to takmer 7 rokov práce, hľadania, študovania, skúšania, tvorenia.

Vytvorila som si vlastný spôsob práce s citmi a emóciami, ktorý mám overený a ktorý funguje.

Vďaka nemu som sa dostala z naozaj ťažkého každodenného prežívania a teraz to ponúkam aj Tebe. Prevediem Ťa celým procesom v úplnej ľahkosti a jednoduchosti.

Mne trvalo 7 rokov, kým som na to prišla a naučila sa to, Ty môžeš dosiahnuť výsledky a zmeny v živote oveľa skôr, oveľa rýchlejšie.

 

Pre mňa majú informácie v eBooku nevyčísliteľnú hodnotu, zmenili mi život. A tak Ti ponúkam svoje know- how za zlomok jeho skutočnej hodnoty.

Aby nás bolo čo najviac. Čo najviac spokojných a šťastných žien.

Lebo šťastná žena= šťatné deti aj muži= šťastná celá planéta 😊.

 

Vaše časté otázky:

 • Čo ak To na mňa nebude fungovať, čo ak mi to nesadne, tento štýl práce nebude pre mňa ten pravý?
  Môže sa to stať a je to v poriadku, 100 ľudí, 100 chutí. Nie všetko musí sadnúť všetkým. Preto Ti ponúkam 14 dennú garanciu vrátenia peňazí bez udania dôvodu. Preto nič neriskuješ, ak počas 14 dní od zakúpenia zistíš, že eBook nie je pre teba, svoje peniaze dostaneš naspäť.
 • Takže sa po prečítaní eBooku a praktikovaní cvičení zbavím všetkých nepríjemných pocitov a môj život už bude len ako na ružovom obláčiku?
  Cieľom eBooku nie je dosiahnuť stav, kedy sa cítime iba šťastne a všetko nám vychádza a nezažívame žiadne sklamania. Cieľom je dosiahnuť stav, kedy vyčistíme svoje vnútorné emocionálne zranenia a vďaka tomu sa zbavíme ťažkého prežívania, ktoré nás každodenne trýzni. Napojíme sa na vlastnú múdrosť a intuíciu a z tejto pozície dokážeme zvládať životné výzvy a prekážky tak, že sa budeme cítiť v živote naplnené a spokojné, uvoľníme sa do jeho prúdu, prestaneme veci kontrolovať a viac začneme životu dôverovať. Naučíme sa uvoľňovať do prežívania nielen toho príjemného ale aj toho ťažkého, vďaka čomu dostane náš život hĺbku a plnosť.
 • Stačí mi prečítať eBook, spraviť si cvičenia a som emočne vyliečená?
  Toto ti bohužiaľ takto sľúbiť nemôžem. V eBooku sú všetky potrebné postupy k tomu, aby si prišla k vyliečeniu a keď ich budeš praktikovať, tak sa Tvoj život postupne bude meniť, Tvoje prežívanie sa bude meniť. Každá žena však potrebuje rôzne dlhý čas, rôznu intenzitu práce so sebou, iné tempo. Preto treba počúvať seba, svoje telo a prispôsobovať si tempo a intenzitu práce podľa seba.
 • Takže eBook to všetko vyrieši za mňa?
  Ani toto eBook nedokáže. Je to o Tebe, o Tvojej práci so sebou, tvojej odvahe, vytrvalosti, trpezlivosti a vôli. Ja Ti dám návod ako na to, ostatná práca je na Tebe 😊. Po prečítaní eBooku je potrebné praktikovať cvičenia a naozaj ísť do každodennej praxe, aby sa všetky informácie v ňom stali každodennou súčasťou Tvojho života. Iba tak nastanú v Tvojom prežívaní a živote trvalé zmeny a z eBooku vyťažíš maximum.

K eBooku získavaš darček v podobe 6 nádherných vizualizácií.

Celý eBook je nabitý informáciami, cvičeniami a príbehmi zo života,  aby si všetky info dokázala čo najlepšie pretaviť do praxe a každodenného života. K tomu všetkému som pre Teba vytvorila ako darček 6 nádherných vizualizácii/ meditácií v hodnote 70 eur, vďaka ktorým si na vlastnom tele prežiješ všetko to, o čom píšem v eBooku. Prakticky sa naučíš dôverovať svojmu telu, svojej intuícii, liečiť ťažké emócie a aj vytvárať tie príjemné.

Nazvala som ich:

 • ZAKORENENÁ, V BEZPEČÍ
  pomôže Ti získať dôveru vo vlastné prežívanie, intuíciu a dovoliť si v bezpečí prežívať všetko bez hodnotenia.
 • POZOROVATEĽKA
  naučí Ťa pozorovať a vnímať svoje city vďaka čomu sa spojíš s vlastným telom a intuíciou.
 • MALÉ DIEVČATKO
  pomôže Ti spojiť sa s Tvojou detskou časťou, vďaka čomu získaš prístup k liečeniu boľavých emócií.
 • LIEČITEĽKA
  naučí Ťa, akým spôsobom liečiť ťažké emócie.
 • TVORITEĽKA
  ukáže Ti, ako si vytvárať príjemné prežívanie.
 • LÁSKAVÁ
  zahalí Ťa do mäkkého závoja láskavosti a súcitu samej k sebe aj k iným ľuďom.

Referencie

Kristína ve svém ebooku názorně vystihuje souvislosti mezi zablokovanými emocemi a jejich důsledky. Na svých osobních příbězích ukazuje, jak hluboko může zablokovaná emoce jít a co všechno může v našem prožívání způsobit. Díky tomuto eBooku jsem si mohla uvědomit řadu situací ze svého vlastního života. Když jsem eBook začala číst, doufala jsem, že pomocí praktických cvičení a meditací si dokážu přenastavit vlastní vnímání prožitků, citů a emocí, abych mohla lépe pracovat s emocemi své dcerky. Toto se mi splnilo a jsem Ti za to vděčná.
Iva Němcováwww.ostrovprodeti.cz

Aká je cena eBooku?

Cenu som zvolila takú, aby si eBook mohla dovoliť každá žena, ktorá túži začať tvoriť zmenu vo svojom živote. Je možné objednať si ho aj na splátky.

Zároveň je to cena, ktorá nesie so sebou záväzok, že keď už si eBook objednáš, budeš mať motiváciu celý si ho prejsť a zmeny naozaj aplikovať do svojho života.

Aby si svoje peniažky nevyhodila len tak do vzduchu a eBook zostane nedotknutý kdesi v emailovej schránke.

Svoj eBook som ohodnotila na 79 eur.

Vnímam to ako férovú energetickú výmenu pre obe strany :).

Objednaj si svoj eBook Rozkvitni aj s darčekom v podobe 6 vizualizácii hneď teraz.

Ak cítiš, že:

 • chceš vo svojom živote zmenu,
 • že sa túžiš napojiť na svoju vnútornú múdrosť a ženskú intuíciu,
 • že túžiš ovládnuť tajomstvo práce s vlastnými emóciami tak aby oni neovládali Teba ale Ty si čerpala z ich sily a využila ich vo svoj prospech, pre svoju vnútornú pohodu a rovnováhu,

neodkladaj to a objednaj si eBook práve teraz 😊.