Tvoje srdce- zdroj Tvojej liečivej sily
Kristína Svoradová

E-  book Tvoje srdce- zdroj Tvojej liečivej sily + meditácia zdarma

sú pripravené pre Vás 🙂

  • Naučte sa vytvárať si v tele príjemné city spokojnosti, harmónie, radosti, mieru, bezpečia... proste city, ktoré potrebujete pre svoj spokojný život.
  • Naučte sa rozpustiť stres a napätie v tele a premeniť ho na uvoľnenie a vnútornú pohodu.
  • Získajte informácie o tom, ako Vám ťažké emócie ovplyvňujú nielen psychickú pohodu, ale aj fyziológiu tela.
  • meditácia Vás naučí ako si sami môžete vytvárať príjemné emócie vo vašom srdci, ako si ich môžete rozvádzať do celého tela a vďaka tomu vytvoriť koherenciu- vášho srdca a vašej mysle, vášho tela a vašej duše. Vďaka nej sa naučíte vytvoriť si harmóniu v tele, aj v duši.

Váš email bude u mňa v bezpečí. Sama nemám rada spam- z moje databázy sa môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím v zápätí každého mailu.

Čo o eBooku hovoria jeho čitetelia?

Kristínka, teda ty si si dala s tým eBookom zdarma prácu! Máš ho veľmi pekný a obsiahlý tak, že by to dal na 2-3 eBooky zdarma!! Píšeš veľmi pútavo a dávaš tam mnoho informácii. Je to fakt dobré!
Zlata Heczkováwww.zlataheczkova.cz
Milá Kristínka. Pri čítaní tvojho Ebooku mi všetky chlpy stáli. Úplne úžasné! Dlhé roky sa venujem sebapoznaniu a sebaliečeniu, čítam veľa príspevkov a sledujem ľudí na ich ceste sebapoznania cez ktorú sa mením aj ja, ale tvoje podanie spôsobu sebaliečby mi je nové. Dala som si do súvisu pocity so srdcom, negatívne aj pozitívne a to je veľký aha moment v mojom chápaní problematiky. Hneď to so mnou zarezonovalo! Fakt, že dlhodobý stres ako aj negatívne myslenie nám unavuje srdce a míňa našu životnú energiu, ma úplne v tomto kontexte chápania podstaty ako to je, vystrašil a zároveň prebral! Ta tvoja práca je úžasná.
Ludmila Simekovawww.pianowithludmila.com